Atmiņu klades 2.0.

Šodien uzgāju vietni formspring.me, kurai visnotaļ izdevās piesaistīt manu uzmanību, ne vien dēļ lieliskās vienkāršības, bet arī radīt nostalģiskas atmiņas par laiku, kurā nudien, katram sevi cienošam skolēnam (meitenēm īpaši, protams) bija atmiņu klade – ciku caku izcakota!

Man interneta dzīves laikā bijis ļoti daudz blogu, kuros esmu kādu brīdi rakstījusi un tad pametusi tos. (Šobrīd gan visus ilgākā laika periodā esmu atradusi un izdzēsusi, lai nejauc gaisu) Tāpat ir arī ar atmiņu kladēm. To bija daudz un tās bija dažādas. Tās visas, lielākoties bija ievākotas jaunākās “Manas” vai “Labas” plakātos – Bomfunk Mc’s, Spice Girls, Backstreet Boys un visi pārējie tīņu pop idols. Džekiem, protams, tika dota tā, kurai virsū bija Bomfunk Mc’s, jo nu – let’s face it – neviens normāls džeks nemūžam taču nepildīs tev kladi ar spaisenēm virsū! Zīmogs uz pieres un ballīte beigta!

Arī jautājumi bija visdažādākie – sākot ar mīļāko filmu, beidzot ar mājas adresi un horoskopa zīmi. Neizpalika arī jautājumi, uz kuriem atbildēja tikai pašas/-i drosmīgākās/-ie – kāda ir tava simpātija un antipātija? Un tie drosmīgākie zaķīši vēl apzīmēja tam simpātijas vārdam apkārt sirsniņu, cik nu vieta kladē atļāva. Vēlāk parādījās arī jautājums – vai Tev ir kas jautājams man? un uzzīmē man kaut ko! Manā kladē cilvēki kaut kā aizdomīgi bieži zīmēja to jocīgo sejiņu, kas bija grupai Onyx. Mja.

Bet vispār – bija baigi forši. Man joprojām patīk šīs klades pildīt. Manai mazajai māsīcai, pirms pāris gadiem, tāda bija, tikai nu jau vairs ne paštaisīta, bet ar milzīgiem Barbie logotipiem un rozā lapām. Un oda pēc Ķīnas. Jūs jau zināt to, TO smaržu. Aizpildīju un vēl pusstundu jutu.

Ja tagad būtu populāras atmiņu klades, vai tajās būtu jautājumi par mīļāko OS, iPhone application vai kā atrast anketas aizpildītāju Twitter vai Skype? Vai arī mazā tīņu romantika kaut kādā līmenī tomēr vēl dzīvo?

2 thoughts on “Atmiņu klades 2.0.

  1. …un klades beigās bija jāaizloka trijstūrītis ar noslēpumu…
    …bija skolā puisis, kas mani, kā izrādījās, dikti labi pazina, nu vismaz man tā gribētos domāt :), pat, ja ideju bija patapinājis no kāda, kas pazina viņu:
    atvēršanas diena bija datēta mana trīsdesmitā dzimšan’s diena. ha, kad tev ir 15, tad liekas, ka tik ilgi nemaz nedzīvo. protams, atplēsu… “kapēc atplēsi ātrāk!? tāpēc arī nekā nav” 😀
    tur īstenībā bija dikti daudz, re vēl līdz šodienai pietiek 🙂

  2. Loģiski, ka man arī bija šāda atmiņu klade. 🙂 Es to rūpīgi glabāju, jo tajā ir ieraksts uz zīmējums nu manas (jau kādu laiku Aizsaulē esošās) vecmāmiņas. Un tā ir vairāk kā atmiņu vērtība, kuru nedrīkst pazaudēt!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *