Eksperiments ar ēdiena piegādātājiem: #1 – Pusdienot.lv

Šorīt, atnākot uz darbu mūs visus sagaidīja interesants pārsteigums no Index Cafe – puiki pacēluši cenas pusdienām, ko pasūtījām no viņiem uz ofisu. Ņemot vērā, ka jau ilgi “spļaudamies” par viņu piegādāto ēdienu (mazas porcijas, vidēji garšīgi, padārgi – ne visai labs price-performance), šis bija pēdējais piliens un izlēmām no viņiem vairs ēdienu nepasūtīt. Saprotot to, ka mēs neesam visai zinoši “uz ofisu piegādātājos”, nolēmām taisīt eksperimentu – katru dienu šonedēļ pasūtīt ēdienu no cita piegādes “kantora”.

Kā pirmo izvēlējāmies Pusdienot.lv (www.pusdienot.lv). Ieejot viņu mājas lapā, sapratām, ka nu – baigi forši! Ir iespēja izvēlēties pašam savu komplektu (nevis kā ar Index, kur tiek piedāvātas ierobežotas izvēles iespējas)! Ir divas versijas – vai nu maksāt 1,50 LVL par (laikam) mazo komplektu, vai 2,10 LVL par (laikam) lielo un labāko (Mājas lapā kā vienīgā atšķirība norādīts krējums zupai klāt. Baigi dārgais krējums, zin) (Labojums: pamatēdieni arī atšķiras).

Es pasūtīju zupu ar sautētu gaļu + kartupeļus ar sīpolu mērci, cūkgaļas gulašu un korejiešu salātiem.

Par zupu: Aizmirsu nofotogrāfēt, bet izskatījās līdzīgi, kā slimnīcās atrodamie ēdieni. Šeit, savukārt, vienīgā atšķirība, ka pasūtījums netika atvests uz tās dzelzs paplātes un zupa nebija alumīnija bļodā. Garšoja eļļaini un galēji drausmīgi.

Par pamatēdienu: Neko tik drausmīgu es savā dzīvē ēdusi nebiju. Kartupeļi ūdeņaini, gulašs pabriesmīgs, un mērce… Ak Dievs, es pat nevaru atrast salīdzinājumu tam, pēc kā tā garšoja. Kaut kas starp bezgaršīgumu (ar miltu piedevu) un dzīvām šausmām. Ja būtu jāatrod šai mērcei pielietojums, es ieteiktu tapešu līmēšanu. Korejiešu salāti (nu, tie burkānu) bija ok, bet let’s face it – ko var sačakarēt tādos salātos?

Kopvērtējums: Atvainojos, es pat nelikšu balles/acis. Mīnusos, draugi, mīnusos.

Bottom line:

Sasodīts, es zinu, kā garšo labs ēdiens. Un šis bija absurdi slikti. 


19 thoughts on “Eksperiments ar ēdiena piegādātājiem: #1 – Pusdienot.lv

 1. Index cafe ēdiena kvalitāte un kvantitāte kritās ~ pēdējo pusgadu. Cik sākotnēji bijām apmierināti ar ēdiena daudzumu un garšīgumu, tik pēdējā laikā bijām ar to neapmierināti. Bet pieradumam liels spēks. Šodienas cenu paaugstināšana + vēl papildus maksa par piegādi lika vesalajam saprātam mosties – tādu cenu maksāt par to ne tuvu nav vērts. Beidzot izdarījām to, ko sen jau vajadzēja izdarīt – saņēmāmies atrast citu piegādātāju un tur vairs nepasūtīt.

  Pusdienot.lv atrada kolēģe un piedāvājums likās pat sakarīgs. Žēl, ka izsalcis vēders ēd ar acīm nevis prātu – Zupa + otrais ar bezmaksas piegādi – 1.50 Ls. Nu nevar tik lēti maksāt normāls ēdiens.

  Realitātē zupa bija izteikti škidra un diezgan negaršīga, bet vismaz lejā gāja un uz augšu vēl nenāca.
  Otrais bija – auksts un negaršīgs + tā dzelteni recekļainā masa izskatījās aizdomīgi. Atļāvos nenogaršot, negribēju riskēt ar zupas “iznācienu”. Rezultātā apēdu visus 3 gaļas gabalus un vienu neapcūkāto kartupeli.

  Pozitīvā nots – vismaz pagaidām nejūtos saindējies 🙂
  Gaidam rītdienu – ir jau kandidāts rindā.

 2. Paldies par vērtējumu, Austra!

  Nevēlamies strīdēties (par gaumēm, tomēr!), un novēlam veiksmi eksperimentā!

  Ja izdodas atrast ēdiena piegādātāju ar labāku price-performance zemo cenu pusdienu nišā – jauki.

 3. Nekad neesmu līdz galam izpratis šo te “pasūtīt uz darbu”. Vēlies ēst – ej kaut kur paēst. Vēlies ēst darbā – ņem paiku līdzi no mājām. Ļoti vēlies ēst darbā, bet paikas līdzi nav – pasūti picu 🙂

  Ja ir normāla virtuve (pieņemot, ka visi darbā neēd, sēžot pie kompjiem), vēl labāk – gatavo uz vietas. Retāk piedzīvosi vilšanos 🙂

 4. Piekrītu, ka kvalitāte noteikti nav nekāda, bet nu price performance. Šķendēties par ne pārāk kvalitatīvu pārtiku par 2 LS ar piegādi ir tāpat, kā priecāties “Vincentā” par sapelējušu belašu 50 latu vērtībā. Man pie darba SEB ēstuve, Tomātiņš, kur par 3.50 var salasīt to pašu, bet garšo vēl sliktāk.

  Gribi lēti un labi, gatavo pate. 🙂

 5. Lai radītu pārtikas uzņēmumu, jāizpilda visai daudzi kritēriji. Jābūt sistēmai, visiem HACCP un paškontroles papīriem (kas tas ir var izlasīt šeit http://ej.uz/haccp).

  Ja tas viss ir izdarīts un vēl tad neizdodas pagatavot tā lai cilvēkiem garšotu – vajag padzīt pavāru vai arī pārstāt ar to nodarboties.

  Par 2 latiem pilsētā var paēst vairākās vietās. Woki Toki Barona ielā, Vistās Matīsa ielā, arī dažās lielveikalu virtuvēs, ja zina ko pirkt.

  Attiecībā uz piegādi, manuprāt bezmaksas pasākums rentējas vien tad, ja pasūtījums ir ap ~10 latiem

  Ja bez maksas atved divīša porciju, tad vai nu ir izgudroti teleportēties spējīgi uz saules baterijām darbināmi piegādes roboti, kurus ķīnieši dāvina bez maksas, vai arī netiek maksāti nodokļi, pavārs strādā par minimālo un izejvielas ar diez vai būs tās labākās. Vai arī kantoris drīz bankrotēs.

 6. SIA Ļenata piedāvājumu vērts iečekot. Ls 1,70, zupa tāda – soso (ņemu harčo), otrajā salāti ir nosaukuma pēc (maz), bet karbonāde franču gaumē šodien bija liela un laba.
  Protams, 1,70 ir 1,70 un ne tuvu neatgādina to, ko var nopirkt kafejnīcās par 4-5 ls. Bet kvalitāte laba un reizēm pasūtu.

 7. Es neko vairāk par tik zemu cenu negaidītu 🙂 Bet nu tad jau labāk iet uz zupas virtuvēm, kuras sponsorē lielveikali u.t.t. Tur vismaz netaupa bezjēgā. Jāsaprot, ka normālas pusdienas mazāk par 3 lati.

  1. Acīmredzami, nepazīsti mani. Ja ēdiens ir lielisks, es izmantošu trīsstāvīgus sajūsmas izsaucienus 🙂

 8. Interesanti. Man pusdienot.lv piegādātais ēdiens visas reizes ir šķitis pat ļoti garšīgs. Tiesa, mana darba specifika apgrūtina pusdienu plānošanu, tāpēc pasūtīšana līdz 10 no rīta, lielākoties nav ērta.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *