Eksperiments ar ēdiena piegādātājiem: #4 – Wokitoki.lv

Ceturtā diena! Kā redzi, vēl neesam gājuši bojā no saindēšanās vai pārlieku liela prieka par fantastisko pārtiku. Man vienā brīdī bija doma turpināt šo eksperimentu vēl kādu dienu nākamnedēļ, bet skatīsimies – vienā brīdī jau tomēr pietrūks spēka/vēlmes katru dienu rakstīt par šito. Bet pie lietas.

Šodien pasūtījām no WokiToki.lv (www.wokitoki.lv). Es uz šiem nūdeļ-asa-cuka-menca-menca ēdieniem skatos ar zināmu rezervētību, jo lielākoties īpaši negaršo. Tomēr šoreiz kaut kā, nu. Bija forši!

Pasūtīju cāli saldskābajā mērcē ar ceptām nūdelēm. Un veģetāros springrolls.

Par “pamatēdienu”: Atklāti sakot, es neko daudz nevaru kritizēt, jo šī virtuve nav mana stiprā puse. Jāpasūta kaut kad būs no itāļu virtuves – varēšu rakstīt palagus. Ja tomēr kas jāsaka: kolēģis (kas vairāk saprot no šī visa) teica, ka nūdeles neesot likušās ceptas. Garšoja labi, bija ļooooti silts (principā, galīgi karsts) un man patika. Daudzums: sākumā apēdu pusi (vairāk nevarēju), tikko otru pusi, jau aukstu. Bet tik un tā garšīgi.

Par springrolls: Fun fact – es nekad vēl nebiju ēdusi springrolls. Un šobrīd reāli nesaprotu, kāpēc. Gardi!

Rezumē: šito katru dienu neēdīsi, bet ik pa laikam ēdot – ļoti, ļoti labi. Iesaku. Gribēju izmest joku par to, ka nebija dakšu, nažu un karošu, bet sapratu, ka nebūs smieklīgi.

Izskatījās tā:

Rīt plānojam atalgot savas garšas kārpiņas ar lielisku ēdienu no Ecocatering (www.ecocatering.lv). Tā, ka rīt, visticamāk, būs prieka pilns ieraksts.

8 thoughts on “Eksperiments ar ēdiena piegādātājiem: #4 – Wokitoki.lv

  1. O, aizmirsu norādīt. Viņu mājas lapā ir – es pasūtīju cāli ar ceptajām nūdelēm par 1,69LVL + springrolls par 0,99LVL. Piegāde virs 10LVL par brīvu.

 1. Vairākkārt esam pasūtījuši Wokitoko gardumus, taču atmetām šo tradīcīju (par šo žēl – man garšo tās nūdeles un cena šķiet pieņemama) būtiska iemesla dēļ – vienmēr piegādāja kāds dīvains taksometra šoferis, kuram par tīrību var pateikt “tik cik melns aiz naga”. Un tur bija traki daudz aiz naga. Ja wokitoki paši piegādātu ēdienu vai arī atrasu jēdzīgāku servisu, kas viņus apkalpotu – visu cieņu. Pagaidām eju ēst uz vietas, jo pasūtīt gluži vienkārši baidos. 🙁

 2. Tas šķidrais kārbiņas saturs izskatās baigi labi, kaut ā tikai nesastapušādu āzijā.:/
  Berlīnes metro gan redzēju (tur baigi daudz paikas @ metrostacijas hehe)
  Až recepti gribētos

 3. Interesanti palasīt par sevi 🙂
  Par piegādātājiem – taksistus nomainījām, tagad vedam paši – taksistus izmantosim tikai pavisam bezcerīgos gadījumos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *